Dwa medale Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Karate Kyokushin

2014-05-12 23:12:51(ost. akt: 2014-05-12 23:30:24)

Autor zdjęcia: Jarosław Kwaśniewski

10 maja w Ełku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział 210 zawodników w wieku od 6 do 17 lat, którzy reprezentowali barwy dziesięciu klubów. Powiat kętrzyński reprezentowali zawodnicy z Korsz i Jegławek.
Uczennica Szkoły Podstawowej w Korszach Julia Basiukiewicz klasa 4a startowała w kategorii średniej light kontakt kadetek rocznik 2003-2004. Po wygranej walce weszła do czwórek a następnie przegrała pojedynek z zawodniczką z Ełku. Julia zdobyła srebrny medal Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Ze szkoły Podstawowej w Srokowie startował Dawid Bagiński, który niestety przegrał pierwszy pojedynek i odpadł z turnieju.

Natomiast jego starszy brat uczący się w Gimnazjum w Srokowie Patryk Bagiński zdobył srebrny medal w kategorii Młodzik -52 kg semi kontakt. Gratulacje. Zawodnicy uczęszczają na zajęcia karate kyokushin w Korszach i Barcianach. Prowadzeni są przez licencjonowanego trenera karate Jarosława Kwaśniewskiego 1 DAN.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ketrzyn.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: