Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Babieniec realizuje projekt "Sprzątanie Świata"

2014-04-18 12:45:30 (ost. akt: 2014-05-12 15:15:06)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

W ramach obchodów światowego Dnia Ziemi od 14 do 30 kwietnia realizowany jest projekt pn. „Babieńskie sprzątanie świata – Festyn edukacyjno-ekologiczny dotyczący ochrony środowiska i krajobrazu naturalnego”.

W 2014 roku korzystamy z finansowania Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie w ramach wniosku o dofinansowanie z Edukacji Ekologicznej w ramach III edycji konkursu na Mikrogranty.

Do działań pozyskano sponsorów, którzy wspierają działania proekologiczne w gminie Korsze. "WIKOM" Wodociągi i Oczyszczanie Miasta Spółka z o.o. w Korszach dostarczyły worki do segregacji odpadów oraz odbiorą zebrane zanieczyszczenia. Edp Renewables przekazało dla pracujących dzieci i młodzieży gadżety oraz słodycze. To dobra forma wsparcia dla tych mieszkańców, którzy angażują się społecznie w działania ekologiczne.

W akcje sprzątania i działań edukacyjnych zaangażowali się mieszkańcy Babieńca, Gudnik oraz Tołkin. Udało się wiele zdziałać wspólnymi siłami. Prezentujemy Państwu foto relacje z dotychczas przeprowadzonych akcji.

Sołtys Babieńca
Czesława Orłowska-Staniszewska

Tylko ciekawe informacje. Jak zawsze, w każdy piątek


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na korsze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages