Sobota, 31 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

Korszeński podróżnik w MOK

2014-02-08 15:48:53 (ost. akt: 2014-02-08 15:54:00)

Autor zdjęcia: MOK Korsze

Spotkanie z Damianem Lemańskim (Damian Wolf Wagabunda) korszeńskim podróżnikiem zgromadziło wielu zainteresowanych mieszkańców.

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach zorganizował spotkanie z Damanem Lemańskim. Podczas spotkania wyświetlony został film pt., „181” którego autorem i głównym bohaterem jest nasz podróżnik. Na seans przybyło ponad 100 osób.

Spotkanie otworzył Tomasz Lenkowski dyrektor MOK. Podziękował mieszkańcom za bardzo liczne przybycie mimo mroźnej aury. Swoją obecnością podkreślił rangę wydarzenia Ryszarda Ostrowski burmistrz Korsz, który przybył z małżonką. Następnie głos zabrał Damian Lemański - główny bohater spotkania.

Po słowach wprowadzenia wszyscy wspólnie obejrzeli film. Seans trwał 75 minut zaś podróż po Ameryce Południowej 181 dni. Film oprócz piękna przyrody i przeżyć zawierał wiele mądrości życiowych, co mogło wpływać na jeszcze większe emocje i przemyślenia.

Po seansie nadszedł czas na dyskusję i pytania do autora. Panel dyskusyjny poprowadziła Agata Gołaszewska. Padało wiele pytań. Między innymi: Ile kosztowała wyprawa?, Czy czułeś się samotny?, Dlaczego samotnie?, Czy miałeś kontakt z przyjaciółmi, rodziną?, Najcięższe momenty? Niebezpieczeństwa?, Czy miałeś sponsorów?, Dalsze plany? itp.

Autor starał się odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Czasami jednak umiejętnie omijał udzielania konkretnych odpowiedzi. Zadziało się tak w przypadku np. pytania o koszty podróży.

Miał bardzo dobry kontakt z publicznością. Mówił, że jeżeli mu się uda to w następną wyprawę uda się do Azji.

Film przeniósł nas w zupełnie inny świat. W piękno, którego doświadczyć mogą nieliczni. Piękna przyroda, obce tradycje, kultury. Tylko pozazdrości dla Damiana tak wspaniałej i niezapomnianej przygody. Damianowi życzymy zrealizowania swoich planów i dalszych sukcesów.

MOK Korsze

Tylko ciekawe informacje:

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na ketrzyn.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. paula #1322155 | 78.30.*.* 11 lut 2014 11:35

  zjeździłam pół świata i mam to nagrane. Też jestem korszeńska podróżniczka? Tutaj to jest korszeński autostopowicz

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. korszeński #1321223 | 83.24.*.* 10 lut 2014 11:59

  Wersja poprawna to "korszeński" od Korsze

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. korszyniak #1320513 | 88.74.*.* 9 lut 2014 14:47

  "korszeński"? a nie mowi sie "korszyński"?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages