Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Spotkanie opłatkowe Korszeńskiej Rodziny Radia Maryja

2014-01-13 12:22:56 (ost. akt: 2014-01-13 12:36:29)

Autor zdjęcia: ks. Piotr Nowak

Uroczystość Objawienia Pańskiego rozpoczyna czas odwiedzin duszpasterskich w domach parafian. W Domu Katechetycznym w Korszach odbyło się tego dnia doroczne spotkanie opłatkowe Korszeńskiej Rodziny Radia Maryja.

Po Mszy świętej osoby zaproszone przeszły do sali, gdzie modlitwą i złożeniem życzeń rozpoczęto świętowanie. Zgromadzonych przywitała odpowiedzialna za Wspólnotę Radia Maryja p. Helena Arszułowicz. Wspólne przełamanie się białym chlebem było momentem pełnym wzruszeń dla niejednej przybyłej osoby.

Obecni na spotkaniu duszpasterze: ks. Tomasz Stempkowski, proboszcz parafii, ks. Rafał Grzebyk, wikariusz, ks. Piotr Nowak, wikariusz, złożyli życzenia. Przy wspólnym śpiewie koled i pastorałek spędzono piękny czas.

Opracował: ks. Piotr Nowak
Wikariusz Parafii Rzymskokatolickiej
p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Korszach

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na korsze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages