Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Jasełka w Korszach

2013-12-20 11:11:50 (ost. akt: 2013-12-20 11:30:29)

Okres adwentu to czas szczególny. W Świetlicy Opiekuńczo-Wychowawczej Caritas w Korszach dzieci wystawiły jasełka bożonarodzeniowe.

Wszyscy z niecierpliwością czekali na dzień przedstawienia, które odbyło się w czwartek, 19.12.2013r. Na początku spotkania zebranych gości powitał ks. Tomasz Stempkowski, proboszcz parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Korszach. Byli wsród nich burmistrz Korsz Ryszard Ostrowski oraz ks. Pawełe Ziębą, dyrektor Caritas Archidiecezji Warmińskiej.

Potem odczytano fragment Ewangelii na temat narodzin Jezusa Chrystusa. Zebrani podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

Za sprawą naszych małych aktorów na chwilę wszyscy przenieśli się do Betlejem. Piękne kolędy, jak również żywa sceneria szopki betlejemskiej, sprawiły radość z oczekiwania na Święta Narodzin Mesjasza. Występ bardzo się podobał i nasi milusińscy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Po jasełkach do naszych małych aktorów przyszedł Mikoła z workiem pełnym prezentów. Mali wykonawcy zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do domu.

Opracował:
Ks. Piotr Nowak
wikariusz Parafii Rzymskokatolickiej
p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego
w Korszach

Do poczytania :-) Najnowszy numer Gazety w Kętrzynie


Podziel się informacją : Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na korsze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Tak #1276821 | 83.24.*.* 21 gru 2013 20:51

    Indokrynacja.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages