Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Międzynarodowe Mikołajki w Korszach

2013-12-16 15:18:18 (ost. akt: 2013-12-16 15:23:35)

Autor zdjęcia: UM Korsze

Mikołajkowe show w międzynarodowym towarzystwie rozgrzało dzieci, które pojawiły się na sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach. Na korszeńskiej scenie mogliśmy zobaczyć zespoły z Dołgorukova (Rosja).

Siedem godzin dobrej zabawy udzieliło się wszystkim. Organizatorzy przygotowali dzieciom wiele atrakcji. Teatrzyk, występy wokalne, taneczne, malowanie twarzy, konkursy, zumba, dyskoteka, zabawy z Mikołajami. Organizatorzy zaserwowali dzieciom gorące kiełbaski. Całą imprezę poprowadziła Agata Gołaszewska.

- Mikołajki organizujemy już od 19 lat. Z każdym rokiem nabierają coraz większego rozmachu. Jest to możliwe dzięki współpracy z wieloma instytucjami. Korzystając z okazji chciałabym w swoim imieniu jak i również w imieniu dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury podziękować naszym sponsorom m.in: Ryszardowi Ostrowskiemu, Burmistrzowi Korsz, firmom, stowarzyszeniom, osobom indywidualnym i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli to wielkie przedsięwzięcie – mówi Jadwiga Hajduk, dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Korszach.

- Mikołajki są świętem wszystkich dzieci naszej Gminy. Klucze do miasta należą do Św. Mikołaja. Wielką radość sprawia mi również obecność mera Dałgorukova, który przybył z zespołami artystycznymi. Mam nadzieję na dalszą piękną współpracę między naszymi miejscowościami – mówi Ryszard Ostrowski, burmistrz Korsz.

Mikołajki zorganizowali wspólnie: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Korszach oraz Miejski Ośrodek Kultury w Korszach.

oprac. red.
źródło: UM w Korszach


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages