Czwartek, 23 listopada 2017. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

MKS Korsze — Znicz Biała Piska 2:0

2013-10-21 11:08:39 (ost. akt: 2013-10-21 11:26:35)

— To był trudny mecz, zresztą jak niemal wszystkie z beniaminkami — ocenia trener MKS Mirosław Miller. — Pierwsza połowa to był mecz walki, z tym że walczył jedynie Znicz, bo mój zespół trochę spacerował po boisku.

— W przerwie włączyłem w szatni "suszarkę", może na pół gwizdka, ale jednak. I ten mocny przekaż dał efekt, bo przejęliśmy inicjatywę i efekty przyszły — kończy trener gospodarzy.

Pierwszego gola zdobył Mirosław Miller, zamykając akcję po mocnym dograniu z lewej strony w wykonaniu Piotra Trafarskiego. Gol na 2:0 był ciekawy: Paweł Miłoszewski jako boczny obrońca znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ten odbił piłkę, po dobitce Miłoszewskiego piłka trafiła w poprzeczkę, potem znalazła się pod nogami Piotra Kozłowskiego, który dopełnił dzieła.

Po 13 kolejkach MKS Korsze zajmuje 5 miejsce w tabeli i traci 5 punktów do lidera(Póomień Ełk, 28 pkt). Znicz jest 11 z 19 punktami.

MKS Korsze — Znicz Biała Piska 2:0 (0:0) 1:0 — Miller (76), 2:0 — Kozłowski (77)

KORSZE: Milkiewicz — Miłoszewski, Piotr Sawicki (79 Fedczak), Paweł Sawicki, Solecki, Piwiszkis (90 Czyrski), Roksela (85 P. Branicki), Bukowski, Trafarski, Kozłowski (89 Krajewski), Miller

ZNICZ: Masłowski — Zaczkowski (85 Piwko), Gryko, Wyszyński, Butkiewicz, Adamiec, Janik, Kierznowski (65 Lutrzykowski), D. Świderski, Gutowski (60 Falkowski), Radzikowski (62 M. Świderski)