Wtorek, 21 listopada 2017. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Przegraliśmy z Pogonią na własne życzenie

2013-10-14 10:16:46 (ost. akt: 2013-10-14 11:07:26)

Autor zdjęcia: Tomasz Kowalski

Ta porażka boli chyba najbardziej. Mecz zaczął się od ataków Pogoni Ryn, ale gościom akcje nie kleiły się aż do nieszczęsnej 15 minuty. Wtedy to po niepozornym strzale piłka wylądowała w naszej siatce. Nasz bramkarz właściwie sam wpakował piłkę do siatki. Tytan Łankiejmy-Pogoń Ryn 2:4.

Po tym golu gra toczyła się w środkowej strefie boiska. Na 0-2 goście podwyższyli tuż przed końcem pierwszej połowy.

Na drugą połowę nasz zespół wyszedł zmotywowany i nie trzeba było długo czekać na gola. Ładną akcję w 50 min rozegrali J.Afrykański, D.Jutal i T.Gołaszewski. Ten ostatni dał nam nadzieję na lepszy wynik i strzelił kontaktową bramkę. Chwilę po tym mieliśmy już 2-2, bo pięknym strzałem z wolnego popisał się W.Madej, który z 20 metrów trafił w samo okienko.

Tytan zaczął przeważać na boisku i nic nie zapowiadało przegranej, ale nadeszła nieszczęsna 82 minuta. Wtedy to po raz drugi nasz bramkarz nie popisał się i nie złapał łatwej piłki. Potem jeszcze sfaulował zawodnika Pogoni i tak straciliśmy bramkę z karnego. W 88 minucie zawodnik Pogoni Ryn oddał strzał "życia" bo trafił w okienko z 25 metrów i było po meczu. Chwilę po tym sędzia zakończył spotkanie.

Szkoda dwóch katastrofalnych błędów bramkarza, bo Tytanowi na pewno należał się choć jeden punkt.

Tytan Łankiejmy: Pogoń Ryn 2:4.

Po 8 kolejkach rozgrywek grupy 1 klasy B Tytan zajmuje w tabeli 10, przedostatnie miejsce.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na korsze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.