Niedziela, 25 czerwca 2017. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Horror w Garbnie. Sokół Garbno - Tytan Łankiejmy 2:3

2013-10-06 23:04:52 (ost. akt: 2013-10-06 23:25:21)

Autor zdjęcia: Tomasz Kowalski

Jest wygrana, są 3 punkty !!! To chyba najważniejsze! Tytan Łankiejmy pokonał Sokoła Garbno 3:2!

Pierwsza połowa to chaotyczna gra obu zespołów. W tym chaosie lepiej czuli się piłkarze Tytana. W 15 minucie padła bramka dla naszego zespołu, którą strzelił Marek Gołaszewski (as.Jutal). W 41 min za brutalny faul na Mateuszu Madeju sędzia usunął z boiska zawodnika Sokoła Garbno.

Pod koniec pierwszej połowy Mateusz Madej nie wykorzystał rzutu karnego podytkowanego za faul na Rukszanie. Sokół w tym czasie groźnie atakował. Padła nawet bramka, ale sędzia uznał, że był spalony.

Druga połowa zaczęła się dla naszego zespołu bardzo dobrze. Sędzia w 53 minucie za używanie wulgaryzmów usunął drugiego zawodnika gospodarzy i graliśmy z przewagą 2 zawodników. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Drugą bramkę dla Tytana strzelił z rzutu wolnego Wojciech Madej, trzecią z około 40m Mariusz Wilczek. Dalej stwarzaliśmy sytuacje, ale brakowało typowego snajpera, który w dogodnych sytuacjach umieszczał by piłkę w siatce.

Jak mawiają, niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Sokół strzelił bramkę z rzutu karnego, potem z akcji i przez ostatnie 7 min drżeliśmy o wynik. na szczęście wynik już się nie zmienił.

Sędzia podyktował w meczu 2 czerwone i 5 żółtych kartek. W naszym zespole żółte kartki otrzymali D.Jutal oraz D.Rukszan.

Cieszą punkty, ale styl pozostawia wiele do życzenia.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na korsze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.